Названо ТОП-5 міфів про швидке схуднення
Позбутися від зайвої ваги і утримувати її протягом життя або довгих років, можливо лише за допомогою збалансованого харчування та фізичної активності.
П'ять найпопулярніших міфів про швидке схуднення назвала фітнес-експертка Катерина Медушкіна у своєму Instagram.
Читайте Горіхи під час схуднення: названа головна цінність відомого продукту
П'ять міфів про схуднення
1. Жироспалювальні продукти
Подібні властивості приписують грейпфруту, селері і ананасу. За словами Медушкіної, не існує продуктів, які можуть розщеплювати жирові клітини.
Жир – це резервний запас енергії, який використовується тільки за потреби і відсутності такого запасу в інших джерелах. Попадання у травну систему будь-якого продукту не має ніякого відношення до процесу спалювання жирів, – пояснила вона.
2. Продукти з негативною калорійністю
Фітнес-експертка пояснила, що людський організм в середньому витрачає на переварювання 5-35% калорій, отриманих від спожитої їжі. Тому не існує продуктів з негативною калорійністю.
За словами Медушкіної, схуднути можна лише за допомогою збалансованого харчування / Фото rsute
Цікаво Чому скинута вага повертається: названа помилка тих, хто худне
3. Краще схуднення – чистка
Багато хто вважає, що різні методи (клізми, голод, монохарчування та ін.) можна використовувати лише за показаннями і під наглядом фахівця. Однак подібні маніпуляції не допоможуть спалити жир на тілі.
4. Навантаження з ефектом саун
Плівка під штани і на бігову – це прямий шлях до зневоднення, підвищення ризиків серцево-судинних захворювань та іншого негативного впливу на здоров'я. Жир залишиться на колишньому місці, тому що він фізично не здатний випаровуватися через пори шкіри, як вода, – розповіла фітнес-експертка.
5. БАДи для схуднення
Через моди на біологічно активні добавки (БАДи – ред.), багато хто витрачає на них величезні гроші. Однак ті, хто бажає схуднути, забувають, що навіть оздоровлений організм не перестане відкладати жирові запаси з булочок і подібних продуктів.
Дівчата, не витрачайте ви час на цю нісенітницю, нічого кращого за збалансоване харчування у дієтології ще не придумали, – наголосила Медушкіна.